Скласти задачу за виразом (72*5)-(85*4)!!! Після кожної дії-пояснення) Допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Селиванов Никита.

На будівництво привезли 40 мішків цементу. 23 мішки витратили у першій зміні, а 7 мішків витратили у другій зміні. Скільки залишилося мішків цементу?

Привезли - 40м

Витратили 23м і 7м

Залишилося - ?

Рішення

23+7=30(м) витратили

40-30=10(м)

40-(23+7)=10(м)

Відповідь: Залишилося 10 мішків цементу.