на рахунку банківської картки у тата було 612 грн. тато припаркував автомобiль й оплатив паркування

банкiвською карткою. вiн отримав смс-повiдомлення: у вас на рахунку залишилося 588 грн. на скiльки дiб тато припаркував автомобiль, якщо 2 год паркування коштують 1 грн? задача

Ответы на вопрос

Отвечает Мар Алла.

612-588=24 гривни - списали с карты

24/1*2=48 часов=2 суток - простояла машина на парковке

Отвечает Арнюдаева Софья.

(612-588)*2/24=2 сутки