Допоможіть розв'язати!) 1. Функцію задано формулою f(x)=x2-5x. Знайдіть f(-2). а) -6; б) 14; в)

6; г) -14.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
F(-2), тому х=-2. Підставимо у формулу -2 замість х
f(-2)=-2×2-5×(-2)=-4+10=6

Відповідь: 6