1) Посадили кілька рядів яблунь, по 8 дерев у кожному ряді, і 9 рядів груш, по 7 дерев у

кожному. Всього посадили 143 плодових дерева. Скільки рядів яблунь посадили?                2) У бочці було 90л води. Спочатку в бочку долили 1/6 тієї кількости, що в ній була, а потім відлили половину всієї води. Скільки води залишилося в бочці?  

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Алексей.

№ 1.       х - количество рядов

8х + 9 * 7 = 143

8х = 143 - 63

8х = 80

х = 10 (рядов) яблонь

№ 2. 90 литров = 6/6 (целое)

1) 90 : 6 * 1 = 15 (л) - долили

2) 90 + 15 = 105 (л) - стало воды в бочке

3) 105 : 2 = 52,5 (л) - вылили половину воды

4) 105 - 52,5 = 52,5 (л) - осталось в бочке