Допоможіть будь ласка! На двох ділянках зібрали 2880 ц пшениці за врожайності 36 ц з гектара на

обох ділянках. Знайди площу кожної ділянки, площа першої на 4 га більша від площі другої.

Ответы на вопрос

Отвечает Пиков Дима.

Відповідь: 42 га, 38 га.

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Газетдинова Алия.

Ответ:

Сколько гектаров в двух участках?

2880:36=80 га

Чему равен первый участок?

(80-4):2=38 га
Чему равен второй участок?
38+4=42 га

Или

80-38=42 га

Пошаговое объяснение: