Помогите пжлст. Обчисли зручним способом використовуючи властивостi вiднiмання: 1)

(4739+5113)-3739 2) 1291-(291+380).

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяков Илья.

Ответ:

1)6113

2)1380

Пошаговое объяснение:

1)(4739+5113)-3739=(4739-3739)+ 5113=1000+5113=6113

2)1291-(291+380)=(1291-291)+380= 1000+380=1380