1. Точка С ділить відрізок АB на два відрізки — АС і СB. Знайдіть довжини відрізків АС і СB, якщо

АС : СB = 3 : 5 і АВ = 24 см. (дам 50 баллов)

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Вадим.

Ответ:

9 см и 15 см

Пошаговое объяснение:

АВ = АС + СВ = 24 см

АС — 3х см

СВ — 5х см

3х + 5х = 24

8х = 24

х = 24 : 8

х = 3

АС — (3х) = 3 * 3 = 9 см

СВ — (5х) = 5 * 3 = 15 см

АВ = АС + СВ = 9 + 15 = 24 см