65. Склади вирази й обчисли їх значення. • До числа 100 додати частку чисел 200 і 10. • Число 5

помножити на суму чисел 35 і 10. • Число 48 поділити на частку чисел 16 і 2. срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Ответ:

а) 120 б) 225 в) 6

Пошаговое объяснение:

а)

100 + 200  \div 10 =  \\  = 100 + 20 = 120

б)

5 \times (35 + 10) =  \\  = 5 \times 45 = 225

в)

48 \div (16 \div 2) =  \\  = 48 \div 8 = 6