Допоможіть з рішенням:5 2/9+(-2 3/4)=


Ответы на вопрос

Отвечает Томишинець Єгор.

Ответ:

2 17/36

Пошаговое объяснение:

5 2/9 - 2 3/4=47/9-11/4=188/36-99/36=89/36=2 17/36