СРОЧНО!50 БАЛЛОВ 1)Знайдіть значення функції f(x)=x^2+6x-1 в точках 0,3; 1 2) Для функції y=x^2-5

знайдіть приріст функції, якщо значення аргументу переходить від x0 до x: 0,3;1 3)

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронова Викулька.

Відповідь:Для функції f(x) = x^2 + 6x - 1:

a) При x = 0:

f(0) = (0)^2 + 6(0) - 1

f(0) = 0 - 0 - 1

f(0) = -1

b) При x = 3:

f(3) = (3)^2 + 6(3) - 1

f(3) = 9 + 18 - 1

f(3) = 26 - 1

f(3) = 25

c) При x = 1:

f(1) = (1)^2 + 6(1) - 1

f(1) = 1 + 6 - 1

f(1) = 7 - 1

f(1) = 6

Отже, значення функції f(x) в точках 0, 3 і 1 відповідно рівні -1, 25 і 6.

Для функції y = x^2 - 5, щоб знайти приріст функції, потрібно відняти значення функції при одному значенні аргументу від значення функції при іншому значенні аргументу:

a) При x = 3:

Δy = y(3) - y(0) = (3^2 - 5) - (0^2 - 5) = (9 - 5) - (-5) = 4 + 5 = 9

b) При x = 1:

Δy = y(1) - y(0) = (1^2 - 5) - (0^2 - 5) = (1 - 5) - (-5) = -4 + 5 = 1

Отже, приріст функції для значень аргументу, які переходять від 0 до 3, дорівнює 9, а для значень аргументу, які переходять від 0 до 1, дорівнює 1.

Покрокове пояснення: