кыздар 108. 1) Дүкендегі орам матадан 16 м мата сатылды. әрбір көйлекке 3 метрден жұмсап, 8 көйлек

тігілді. орам мата алғашқыда неше метр болған? В. 40 м; С. 42 м; A. 36 м; 2) Қоймадағы ұннан 165 т ұн сатылған соң, қалған ұнды сына 3 тоннадан 14 машинаға тиеді. Не белгісіз? В P3M C​

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Мила.

Ответ:

1)8•3=24 24+16=40метр

2)(х-165)•3=14

х-165=42

х=123 вроде так насчет второго не уверен