Запиши у вигляді десяткового дробу 7% 24% 146% 315%


Ответы на вопрос

Отвечает Арифов Семён.

Ответ: Щоб виразити ці відсотки у вигляді десяткового дробу, поділімо їх на 100:

1. 7% у вигляді десяткового дробу: 7% = 0.07.

2. 24% у вигляді десяткового дробу: 24% = 0.24.

3. 146% у вигляді десяткового дробу: 146% = 1.46.

4. 315% у вигляді десяткового дробу: 315% = 3.15.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иванов Георгий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

7% = 7/100 = 0,07

24% = 24/100 = 0,24

146% = 146/100 = 1,46

315% = 315/100 = 3,15