55899 кг картоплі розфасували в мішки по 9 кг у кожному. А 13300 кг моркви розфасували в мішки по 2

кг в кожному. Скільки всього мішків знадобилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Миятбек Жанибек.

Ответ:

12 861 мешок

Пошаговое объяснение:

1) 55899 : 9 = 6211 (мешков) - потребовалось для картофеля

2) 13300 : 2 = 6650 (мешков) - потребовалось для моркови

3) 6211 + 6650 = 12 861 (мешок) - потребовалось всего

Отвечает Воробей Кирилл.

Відповідь:

12861 мішок.

Покрокове пояснення:

1). 55899 : 9 = 6211 (міш.) у 6211 мішків розфасували картоплю;

2). 13300 : 2 = 6650 (міш.) у 6650 мішків розфасували моркву;

3). 6211 + 6650 = 12861 (міш.) всього знадобиться 12861 мішок.