Першого дня черепаха проповзла 1 км 8 м. Другого дня -1/3 від відстані, яку вона подолала першого

дня. Яку відстань проповзла черепаха за два дні своєї мандрівки?

Ответы на вопрос

Отвечает Khvesko Vitaliy.

Ответ:

1) 1800 ÷ 3 = 600 (м)- черепаха проповзла за другий день;

2) 1800 + 600 =2400 (м)

відповідь: за два дні черепаха проповзла 2 км 400м.

Отвечает Якубів Владислав.

Ответ:4 км 44м

Пошаговое объяснение:3 км 36 м  2 день