Всі дільники числа 90​


Ответы на вопрос

Отвечает Фильченков Андрей.

Відповідь:

1; 2; 3; 5; 6; 9; 10; 15; 18; 30; 45; 90

Покрокове пояснення:

Дільником натурального числа  називають число, на яке воно ділиться без остачі.

Розкладемо на прості множники число 90

90 = 2 * 3 * 3 * 5

Отже дільниками будуть прості множники 2 ; 3 ; 5 , а також також їх добутки :

2* 3 = 6

2 * 5 = 10

3* 3 = 9

3 * 5 = 15

2 * 3 * 3 = 18

2 * 3 * 5 = 30

3 * 3 * 5 = 45

і числа 1 та  90

Всі дільники : 1; 2; 3; 5; 6; 9; 10; 15; 18; 30; 45; 90