1. Розв’яжи задачу. Школярі взяли в бібліотеці 358 книг. Відомо, що учні початкових класів брали по

дві книги кожен, а 64 старшокласники – по три книги кожен. Скільки учнів початкових класів узяло книги в бібліотеці?

Ответы на вопрос

Отвечает Сентюрева Ирина.
1)64*3=192(кн)
2)358-192=166(кн)
3)166:2=83(уч)