Купили 1,2 кг черешні по 80 грн За 1кг,2,2 полуниці по 55грн за 1кг,додали ще 0,9кг малини по 90грн

за 1кг.Чи вистачить 500 грн щоб це купити.Якщо так то скільки буде решти?

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Настя.

Ответ: 500 грн. хватит, останется 202 грн.

Пошаговое объяснение:

1) 1,2 · 80 = 96 (грн.) - за черешню;

2) 2,2 · 55 = 121 (грн.) - за клубнику;

3) 0,9 · 90 = 81 (грн.) - за малину;

4) 96 + 121 + 81 = 298 грн.) - всего заплатили;

5) 500 - 298 = 202 (грн.) - сдача.