у Юрка було 60 грн.Тато дав йому чотири купюри по 20 грн.На вси гроши Юрко хоче купити машинки по

70 грн кожна. скильки машинок зможе купити Юрко?

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Евгений.
1)4*20=80  (грн)-грошей дов тато
2)80+70=150 (грн)-разм
3)150/70=2 (М)