При яких значеннях зміної х виконується рівність 19-|3х+5|=2?


Ответы на вопрос

Отвечает Смышляев Егор.
19-|3х+5|=2
|3х+5|=19-2
|3х+5|=17
раскроем модуль
3x+5=17                 или                3x+5=-17
3x=17-5                                        3x=-17-5
3x=12                                           3x=-22
x=12/3                                           x=-22/3
x=4                                                x=-7 1/3
ответ {-7 1/3;4}