Напишіть розв`язання до задачі: У таборі було 115 дітей. Одна п`ята від усіх дітей які пішли на

морську екскурсію, а решта вирушили в атобусах до ботанічного саду. Скільки потрібно автобусів, якщо кожний автобус може перевезти 23 людини?

Ответы на вопрос

Отвечает Василев Вася.
115*1/5=23
115-23=92
92/23=4