Кут А трикутника АВС дорівнює 40 нрадусів, а кут С- удвічі більший за кут А.Знайдіть кут В.


Ответы на вопрос

Отвечает Савушкин Кирилл.
Гг, а=40,с=80,В=180-120=60
Отвечает Ли Надя.
С=2А, отже С= 2*40=80 градусів. Сума кутів трикутника дорівнює 180 град.
Тому кут В дорівнює 180-(А+С)= 180-(80+40)180-120=60 градусів