У Патруля було 14 олівців а у миколи на 16 більше. скільки було олівців у двох дітей разом


Ответы на вопрос

Отвечает Перегудов Пётр.
14+16=30
30+14=44
Ответ :44
Отвечает Лукманов Айнур.

14+16 = 30 (шт.)

30+14 = 44 (шт.) було у двох дітей