Майстер виготовляє 51 деталь за 3 години, а учень 48 деталей за 4 години. За скільки годин вони

вдвох виготовлять 145 деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Зорникова Катерина.
Майстер- 51 дет. за 3 год.
Учень-48 дет. за 4 год.
145 дет.-? год разом
РОЗВ'ЯЗАННЯ
1)51:3=17(дет) за 1 год. Майстер
2)48:4=12(дет) за 1 год. Учень
3)145:(17+12)=5(год)
ВВІДПОВІДЬ: ЗА 3 ГОДИНИ ВОНИ ВДВОХ ВИГОТОВЛЯТЬ 145 ДЕТАЛЕЙ.