В якому з перелічених варіантів правильно застосували властивість рівняння 3(0,9+y)=9(y-2,1) даю 20

балов

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Никита.

Ответ:y=3,6

Пошаговое объяснение:2,7+3y=9y-18,9

3y-9y=-18,9-2,7

-6y=-21,6 |:(-6)

y=3,6