Для періодичного добу 0,(21) знайти нескоротний звичайний дріб. Записати різницю чисельника і

знаменника. а)26б)33в)78г)57 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Саша.

Пусть х = 0,(21), тогда

100х = 21,(21)

Уравнение: 100х - х = 21,(21) - 0,(21)

                     99х = 21

                     х = 21/99

                     х = 7/33 - сократили на 3

0,(21) = 7/33

33 - 7 = 26 - разница

Вiдповiдь: а) 26.