Який знак треба поставить замість * в запису (– 4)2 * (– 5)3 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Турлыбай Лаура.

Ответ:

\geq  (без нижнього підкреслення)

Пошаговое объяснение:

(-4)^{2} \geq (-5)^{3} (без нижнього підкреслення)

16\geq -125 (без нижнього підкреслення)