100баллов Світлана купила 8 олівців (-і) за ціною y грн за олівець, а

Тетяна — 3 ручок (-ки) за ціною в 1,6 разів (-и) більшою, ніж ціна за олівець. Після цього в дівчаток залишилося 48,4 грн. Яка сума грошей була в дівчаток спочатку? Склади вираз і спрости його.​

Ответы на вопрос

Отвечает Небесов Глеб.

Ответ:

1) 3 * 1.6= 4.8 (грн.) - цена за одну ручку

2) 4.8 * 3= 14.4 (грн.) - за всё ручки

3) 14.4 + 8 = 22.4 (грн.) - за ручки и карандаши.

4) 48.4 + 22.4 = 70.8 (грн.) - у них было.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шаповалова Дарья.

Ответ:

1)3 * 1.6= 4.8

2) 4.8 * 3= 14.4

3) 14.4 + 8 = 22.4

4) 48.4 + 22.4 = 70.8