Срочно даю 30 Запишіть рівняння прямої, яка симетрична прямій x+y+6=0 відносно осі абсцис​


Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Максим.
Х+У+6=0
Х+У=0-6
Х+У=-6
Х= -1;-2;-3;-4;-5;-6;0
У=-5;-4;-3;-2;-1;0;-6