альбом і книга коштують разом 63 грн,причому книга дорожча за альбом у 6 разів. скільки коштує

книга?

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Катюша.

Ответ:

54

Пошаговое объяснение:

Нехай альбом коштує x грн. , тоді книга 6x.

x+6x=63

7x=63

x=63:7

x=9- коштує альбом

1)9*6=54(грн)

Відповідь книга коштує 54грн.

Отвечает Ратькова Татьяна.

Ответ:

54

Пошаговое объяснение:

x + y = 63

6y + y = 63

y = 63/7 = 9 - Стоимость альбома

тогда книга стоит 9*6 = 54