Перетворити дріб 7/25 у вигляді відсотків


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Дима.

Ответ:

7/25 = 28%.

Пошаговое обсъяснение:

7/25 = (7•4)/(25•4) = 28/100 = 28%.