Середнє арифметичне трьох чисел 1,24. Перше число в 0.5 рази більше другого, а третє на 0.72 менше

першого. знайди ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Луговой Никита.

Пишем такое выражение, где Х - второе число
1)  0,5*Х + Х + (0,5*Х - 0,72) = 1,24*3
и 2*Х = 3,72 +0,72 = 4,44
и  Х = 4,44 : 2 = 2,22 -  второе  число
2,22 * 0,5 = 1,11 - первое число
1,11 - 0,72 = 0,39 -  третье число