1)66санның 40%тап 2)30%ны 18ге тең болатын санды тап3)Дөңгелек 2 секторға бөлінген. Бір

секторының градустық өлшемі 120градус болса,екінші сектор неше градус екендігінтап және мынау дөңгелекті сызу керек​

Ответы на вопрос

Отвечает Мернер Илья.

Ответ:

1. 66*0,4=26,4

2. 1800/30=60

3. толық бұрыш 360 болады.

360-120=240

Пошаговое объяснение: