2.Функція задана формулою у=5х+2. Яке значення функції відповідає значенню аргументу х= 1

ПОЖАЛУЙСТА ОТВЕТЬТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Полина.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

у=5*1+2; у=5+2; у=7

Отвечает Kravchenko Danil.

Відповідь:

f(1)=7

Покрокове пояснення:

підставляєш в рівняння  замість х  1

у=5*1+2;

у=5+2;

у=7