Решите пример:5,7+(-7 8/15)+(-1 1/12)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Наталия.

Відповідь: все на фото.

Покрокове пояснення:

Перепишіть вираз.

Перетворіть десятковий дріб у звичайний дріб, тобто 5,7•10=57/10.

Далі запишіть змінюючи знаки.

дріб з цілою частиною перетворіть у неправильний дріб -7 8/15=-113/15.

Потім знайдіть спільний знаменник для усіх дробів : 60.

Домножте перший дріб на 6, другий дріб на 4, третій дріб на 5. (Щоб отримати знаменник 60).

Далі запишіть утворені числа.

Обчисліть.

Перетворіть неправильний дріб у правильний.