Сума трьох кутів, утворених при перетині двох прямих дорівнює 260 градусов. Знайдіть ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Татьяна.

Пусть каждый из вертикальных углов = х°. Тогда смежный с одним из них 180-х. Имеем уравнение: х+х+180-х=260. Решаем его. х=260-180=80°. Значит вертикальные равны по 80°. А смежный 180-80=100°.

Ответ: 80°,80°,100°

Отвечает Потапов Максим.

Відповідь:∠1=∠3=80°; ∠2=∠4=100°.

Покрокове пояснення:

виходимо зі знання , що сума усіх чотирьох  кутів =360°

∠4=360°-260°=100°-міра четвертого кута та вертикального з ним( нехай буде ∠2.

∠1=∠3=180°-∠2=180°-100°=80°- як суміжні кути, сума котрих дорівнює 180°