Қабырғалардын үзындығы 4см шаршы сыз оның переметірін тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алина.

Ответ:

а=4см

а=4см

P=?

P=(a+a)×2=

P=(4+4)×2=16

P=16cm


Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

4+4+4+4=16

периметр осы