Тендеуді шешініз және тексерініз. 58+(42-2x)=82


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

Ответ:

42+2х=82-58

42+2х=24

2х=24-42

2х=-18

х=-9

Пошаговое объяснение:

тексеру:

58+(42-2×9)=82

82=82