Тигинши 4 койлек тигу ушин 6,4 мата жумсады 6 койлек тигу ушин канша метр мата кажет болады​


Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Артём.

Ответ: 6,4÷4=1,6

1,6×6=9,6

6 көйлек тігу үшін 9.6 метр мата қажет

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шелест Вова.

Ответ:

9,6

Пошаговое объяснение:

Это пропорция

6,4*6=38,4

38,4:4=9,6