64+у=12*8 тендеу шеш 35бал койам срочноо керек өтініш​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайратова Медина.

Ответ:

64+у=12*8

64+у=96

у=96-64

у=32

64+32=12*8

Пошаговое объяснение: