Маринка та Даринка за три дні з*іли коробку конфет. В перший день вони з*іли 30% та ще 8 конфет, на

ругий день вони з*іли 40% від залишку на ще 2 конфети, на третій день вони з*іли 60% нового залишку та ще 4 конфети, скільки конфет було в коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокиевский Олег.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

третий 4/(1-60/100)=10

второй (10+2)/(1-40/100)=20

первый (20+8)/(1-30/100)=40