Теплохід пройшов 120 км, рухаючись зі швидкістю 40км/год. Яку відстань подолає цей теплохід за той

самий час, якщо збільшить швидкість на 20 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Сералы Томирис.

120/40=3часа в пути

40+20=60км/ч новая скорость

3*60=180км пройдет за 3 часа