За 3 години роботи 6 майстринь виготовили 36 глечиків порівну кожна. Скільки глечиків зробить одна

майстриня за 8 годин роботи

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицына Лера.

36:6:3=2 глечика за годину виготовляє одна майстриня

2*8=16 глечиків за 8 год. 1 майстриня.

 

 ( або  можна розписати 1 дію :

36:6=6 глеч. 1 майстриня за 3 год.

6:3=2 глеч. за 1 год 1 майстриня)

 

 

Отвечает Гайнигалимов Данис.

1) 36:6=6(гл.) зробить за 3год одна майстриня

2) 6:3=2(гл.) зробить за 1год одна майстриня

3) 2*8=16(гл.) зробить за 8год одна майстриня