Знайдіть F2 якщо Fx первісна функції f(x)= 3x^2-4x+1, графік якої проходить через точку В (1;3).

а) 7 б)6 в)5 г)4 д)3

Ответы на вопрос

Отвечает Смурага Саша.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

f(x)= 3x^2-4x+1

F(x)=x^3-2x^2+x+C,   В (1;3) => x=1, F(x)=3

3=1^3-2*1^2+1+C

3=1-2+1+C

3=C

F2=x^3-2x^2+x+3