у 3-ох цистернах було 10720 л пального. У першій і третій цистернах разом було 7870 л, у другій і

третій-6020л. Скільки л. пального було в третій цистерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Бразгун Алеся.

1)10720-7870=2850 л во второй цистерне

2)6020-2850=3170 л в третей цистерне

Отвечает Sladkova Milana.

1) 10720-7870 = 2850 л - во 2 цистерне

2) 10720-6020 = 4700 л - в 1 цистерне

3) 10720- (2850+4700) = 3170 л - в 3 цистерне