Сума трьох чисел-780.Сума першого й другого чисел дорівнює 470,а другого й третього-440.Знайти

кожне число

Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.

Якщо сумма двох чисел =470,а сумма трьох чисел=780,то третэ число =780-470=310 Якщо сумма двох чисел =440,а трьох чисел=780 то третэ число=780-440=340 И останнэ число =780-(310+340)=130 Ответ 130,310,340