Допоможіть розв'язати задачу! У першому ящику було 12,6 кг яблук. Коли з цього ящика взяли 3,8 кг і

поклали у другий,то в ньому залишилося на 2,8 кг більше,ніж стало у другому. Скільки яблук було у другому ящику спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Радмир.

Ответ:

2,2 кг

Пошаговое объяснение:

Знаходимо скільки кг яблук буде у другому після того як з нього забрали 3,8 кг яблук

12,6-3,8=8,8кг

Якщо у першому на 2,8 кг більше яблук після того як в нього поклали, тоді

8,8-2,8=6 кг(після того як в нього поклали 3,8 кг яблук)

Що знайти скільки яблук було в другому ящику спочатку потрібно від 6 відняти скільки в нього поклали(3,8кг)

6-3,8=2,2 кг