Млин з 4 агрегатами працюючі по 16 год змолов за 6 днів 2400 центнерів зерна за скільки днів млин з

3 агрегатами може змолоти 7200 центренів зерна працюючі по 12 год

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Сергей.

Ответ:

32 дня

Пошаговое объяснение:

1)2400÷4÷16÷6=6.25(ц/г) змолов з 1 агрегатом

2)6.25×3=18.75(ц) три агригати разом за 1 годину

3) 18.75×12×х=7200

*х=7200:12:18.75=32 (дня)

* можна зразу написати як 3 дія

постав,будь ласка, кращу відповідь