Функцію задано формулою у = 4 - 3х. Знайдіть значення аргумента, при якому значення функції

дорівнює 16.​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Диана.

Ответ:

-44

Пошаговое объяснение:

y=4-3*x  функція (х)=16

y=4-3*16

y=4-48

y=(-44)