Перетворити відсотки у десятковий дріб:13%2 30%3300%43000%А 0,03Б 0,3В 3г 30​


Ответы на вопрос

Отвечает Толеуова Камилла.

Ответ:

13%=13/100=0,13

230%=230/100=2,3

3300%=3300/100=33,0

43000%=43000/100=430,0