ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА НУ УМОЛЯЮ ДАМ 10 БАЛЛОВ запиши нерівність і добери кілька її розв*язків. 1)

якщо це число помножити на 3000, то отримаємо число, менше від 15000. 2) у Макса 120 грн. Скільки компакт-дисків він може придбати, якщо ціна компакт-диска 25 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:1)1 2 3 4

2)4

Пошаговое объяснение:

1)1*3000=3000

2*3000=6000

3*3000=9000

4*3000=12000

2) 120/25=4